Pokládka vinylové podlahy

Na první pohled se může zdát, že podlaha ve srovnání třeba se sedací soupravou nebo kuchyňskou linkou je méně podtatnou designovou záležitostí, na druhou stranu ale bez podlahy nemáte na čem stavět. Podlaha je přece základ a od ní se pak dále vše odvíjí.

Při výběru podlahy bychom tedy měli myslet na to, že pak podle ní budeme muset sladit veškeré zařízení onoho pokoje. Takže to vlastně vůbec není vedlejší položka, ale položka základní. Velmi oblíbené a vyhledávané  jsou v posledních letech vinylové podlahy. Důvod je jasný – tyto podlahy jsou na jednu stranu velmi praktické a na druhou stranu velmi trendy. Existuje totiž obrovské množství designových provedení, některé z nich není možné podle okna rozpoznat od pravého dřeva.

K tomu jsou vlemi snadné na údržbu, velmi odolné, pružné a také se poměrně snadno pokládají, což znamená, že pokud je člověk trošku zdatnější nebo má alespoň takové známé, tak si zvládne tuto podlahu klidně i položit sám. Funguje to totiž trošku na principu skládačky, kdy jednotlivé části do sebe pěkně zapadnou a vytvoří dokonalý celek.

 

 

Mohlo by vás zajímat:


Tento záznam byl zaslán Vinylové podlahy a označen , , . Záložka je zde.

Komentáře jsou uzavřeny.